Producent, kompozytor muzyki reklamowej i filmowej. Odtwórca muzyki reklamowej „Jak sobota to tylko do Lidla” wyprodukowanej przez Gpd Agency dla sieci sklepów Lidl.
Wokalista poznańskiego Big Bandu „Happy Jazz Band”. Multiinstrumentalista.
Stielerstudios jako firma, jednoczy zaproszonych wykonawców po wnikliwej weryfikacji artystycznej, dopuszczającej do emisji w Mediach. Jako realizacje wymienić można szereg postprodukcji dźwiękowych, efektów synchronicznych, masteringowych oraz prace lektorskie.
W Stielerstudios powstają przeróżne gatunki muzyki na potrzeby reklamy i filmu:
Muzyka symfoniczna, użytkowa, muzyka elektroniczna w różnych gatunkach i odmianach.
Trendy czasów PRL-u oraz amerykańskiej muzyki filmowej jako ulubione gatunki, pozwalają
na analizę i tworzenie starszych gatunków muzycznych, które stały się kluczem do tworzenia koloryzacji muzycznej w filmie komediowym, dramatycznym i neutralnym.

Stielerstudios to również firma „rodzinna”.
Ojciec, Wiesław Stieler, pianista, współpracował z takimi artystami jak Hanna Banaszak, Czesław Niemen, Marek Perepeczko, Ursula Sipińska, Katarzyna Sobczyk, Anna Jantar, Adam Zwierz, Bernard Ładysz..
Brat, Oscar „Oskeyz” Stieler, producent muzyczny (współpraca z Ledisi, Conya Doss, Teri Tobin, Gloria Estefan, Tweet). Dyrektor muzyczny zespołów towarzyszących artystom na terenie Wielkiej Brytanii.
Kuzynka Laura Stieler, polska dyrygentka, skrzypaczka i wokalistka wraz ze swoimi braćmi, odgrywają ważną rolę w kształtowaniu kultury muzycznej.